Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Olası sorularınız için, lütfen buradan bize ulaşınız sorunuz ile ilgili size en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır..

Çubucak Orman Kampı Muğla ili Marmaris ilçesine bağlı ve Marmaris-Datça yolunda bulunmaktadır. Tesisimiz yüksek kapasitesiyle ortalama kamp alanlarından büyüktür. Tesiste restoran, kafeterya, oyun alanı, basketbol-voleybol sahası, market ve çocuk parkı bulunmaktadır.
Tesisin hemen karşısında her sabah köylüler tarafından küçük bir pazar yeri kurulur. Taze sebze ve meyveleri buradan edinebilirsiniz.
Tesisin marketinde mangaldan, deterjana yoğurttan piknik tüpüne bir çok malzeme mevcut. Denizi dalgasız ve sakindir.
Tesise günübirlikçiler için bir bölüm var ve orada pikniklerini yapabiliyorlar.
Çubucak Orman Kampı’nda çöpler günlük olarak toplanmaktadır. Karavan ve çadır alanları genel olarak birbirinden ayrılmıştır.
Tesiste kamp sakinlerinin kullanımına açık temizlik ve bakımları rutin olarak yapılan Wc, duş, bulaşıkhane gibi alanların bulunmaktadır. Kafeterya bölümünde kablosuz internet mevcuttur.
Her saat başı tesisten Marmaris ’e ve Marmaris’ten tesise dolmuş var. Taksiyle gitmek isterseniz de çok yakında bir taksi durağı mevcut.
Tesise gitmek için Marmaris otogardan Hisarönü dolmuşlarına binmeniz gerekiyor. Bu dolmuşlar sizi tesisin önünde indiriyor. Özel aracınızla gitmek için Marmaris-Datça yolundan devam ederseniz tesisin hemen yanından geçiyorsunuz.

En kısa süre içerisinde görüşmek üzere !


Çubucak Kamping

Yıllar yılı Türkiye'de Kamp ve kamp hizmetleri alanında edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda, Çubucak Orman Kampı, kamp ve kampçılık alanında geniş yelpazeli profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Testimonial Nahit GÜLER
Nahit GÜLER
Firma Sahibi